Servis notebooků HP

Potřebujete opravit notebook HP a je již po záruce?

Naši zkušení technici provádějí opravy všech modelů notebooků značky HP, které jsou po záruce nebo je záruka neuznatelná.

Svoz notebooků HP zajišťujeme z celé ČR ZDARMA. Váš notebook si vyzvedneme a opravený doručíme zpět nebo ho lze osobně donést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Jak probíhá oprava notebooku?

Po doručení notebooku HP do naší provozovny, provedeme nejpozději následující pracovní den diagnostiku jeho závady, která je v případě realizace opravy zdarma. Výsledkem je sdělení maximální ceny opravy a jeho časové náročnosti.

Servisní služby pro notebooky HP

Poskytujeme pozáruční servis a opravy notebooků HP. Zákazníci se na nás nejčastěji obrací s částečně nebo úplně nefunkčními notebooky, např. kdy notebook vůbec nenaběhne, případně se po krátké chvíli vypne. Dále řešíme zálohování dat, odstranění virů, vyčištění notebooku od vylité tekutiny, zamrzání notebooku, nefunkční napájecí adaptér nebo vylomený napájecí či jiný konektor, rozbitý nebo jinak nefunkční displej, případně datový a napájecí kabel k displeji.

Na Vašem notebooku HP můžeme také zajistit instalaci nebo aktualizaci operačního systému, ovladačů, či různých aplikací. Doporučujeme také pravidelné „fyzické“ čištění notebooku HP (profylaxe) od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Realizujeme pozáruční servis a opravy notebooků HP pro firmy i jednotlivce. V případě potřeby stačí vyplnit svozový formulář níže nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.